Školení GDPR

Školení GDPR

Akreditovaný kurz pověřence GDPR

Plánujete zajistit ve Vaší organizaci funkci pověřence vlastními silami, nebo se jen chcete sami stát něčím pověřencem?
Máme pro Vás jedinečnou možnost získat certifikát z jediného akreditovaného kurzu v České republice!

Naší organizaci byla udělena akreditace u Ministerstva vnitra ČR pod číslem AK/I-1/2018. Díky akreditovaným osnovám programů GDPR- nařízení o ochraně osobních údajů a Pověřenec ochrany osobních údajů – DPO tak může naše organizace jako jedna z prvních předávat potřebné odborné informace k této problematice.

Desetihodinový seminář je zaměřen na získání odborných a systematických informací  pro výkon funkce tzv. Pověřence ochrany osobních údajů, je určen pro  všechny osoby, které mají zájem vykonávat tuto službu nebo byly pro tuto funkci určeny, podle čl. 37 Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – také známé jako General Data Protection Regulation (dále jako „GDPR“). Účastníkům bude udělen ceritfikát o absolvování akreditovaného kurzu, který mu umožní řádné vykonáváni funkce pověřence.

Těšíme se na Vás!

Termíny kurzu:

Olomouc:  čtvrtek 29. 3. 2018, 9:00 – 17:30 

Olomouc:  čtvrtek 19. 4. 2018, 9:00 – 17:30

Praha:        úterý 27. 3. 2018, 9:00 – 17:30

Praha:        úterý 17. 4. 2018, 9:00 – 17:30

 

Základní školení GDPR

Školení trvá přibližně 4 hodiny a pokaždé jím společně provází dva lektoři – jeden z oblasti práva a druhý z oblasti IT. Vždy se jedná o odborníky v dané profesi s vysokoškolským vzděláním a zároveň zkušenostmi v oblasti ochrany osobních údajů.

Nečekejte jen holou teorii – seminář je zaměřen na praktickou aplikaci ve školství. Věděli jste, že od května 2018 mají školy a šk. zařízení povinnost vést tzv. záznamy o činnosti zpracování? Věděli byste, jak si správně vybrat pověřence pro ochranu osobních údajů nebo od kterého věku můžete žádat souhlas přímo od dětí ke zpracování jejich osobních údajů? Všechny tyto otázky, a nejen je, na semináři probereme.

 

Nejbližší školení


Školení pořádáme po celé ČR