Aktuality

publikováno: 24.01.2018
rubriky: Novinky

Akreditace nových seminářů pro pověřence

S radostí vám oznamujeme, že jsme získali novou akreditaci seminářů zaměřených na pověřence pro ochranu osobních údajů.

Ministerstvo vnitra ČR naší společnosti udělilo akreditaci pod číslem AK/I-1/2018. Jsme tak jednou z prvních společností v ČR, která získala oficiální státní akreditaci pro lektorování pověřenců pro ochranu osobních údajů.

Akreditace ovšem nezahrnuje pouze osnovy programu pro pověřence, ale obecně také problematiku GDPR! Nově tak můžeme pod záštitou této akreditace poskytovat semináře nejen pro školy a školská zařízení, ale také pro pracovníky a vedoucí pracovníky územních samosprávných celků, a to díky akreditovaným osnovám těchto programů: GDPR- nařízení o ochraně osobních údajů a Pověřenec ochrany osobních údajů – DPO.

Pro naše klienty tato zpráva znamená, že mají další záruku kvality a odbornosti našich seminářů.

Pokud ve své organizaci máte vybraného zaměstnance, který by měl zajišťovat výkon funkce pověřence, pak nově akreditovaný program seminářů je tou správnou volbou! V nejbližší době se proto můžete těšit na nové semináře zaměřené speciálně na pověřence pro ochranu osobních údajů.

Na českém trhu sice působí mnoho společností, které mají své semináře akreditované, jedná se však mnohdy o akreditaci udělené v zahraničí, kde je velká pochybnost o kvalitě. Jen velmi malý počet firem má akreditaci udělenou od oficiálních státních orgánů České republiky.